Art des Kunstwerks | Drucke vor 1900 |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Radierung |
Träger | Chine Colle |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 17 x 22 cm (h x b) |
Signiert | In der Platte signiert |
Zustand | |
Zustand | Gut |
Het beeld is in goede staat. Het blad bevat wat vlekken en is licht verkleurd (met name langs de randen). Bij inlijsten niet meer zichtbaar. | |
Startzeit | 19-7-2021 um 0:22 |
Endzeit | 27-7-2021 um 21:24 |
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |