Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bekend, karakteristiek werk van Co Westerik. Ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1965) en genummerd (77/190), en nogmaals gesigneerd en gedateerd in de plaat. In redelijke conditie; blad heeft ingelijst gezeten want het blad is sterk verkleurd binnen een voormalig passe-partout. Ingelijst met passe-partout valt de verkleuring minder op, maar blijft natuurlijk wel duidelijk zichtbaar (vooral de verkleuring rond de signatuur is moeilijk te negeren). Daarom bieden vanaf 1 euro!
Afmetingen: 29cm x 27cm (blad), 23cm x 20cm (beeld)
ZZZW
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 15-3-2018 um 12:00 |
Endzeit | 26-3-2018 um 19:05 |