Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1976 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Modern |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie, strakke zeefdruk van Coos Dieters uit 1976. Met potlood gesigneerd, gedateerd, en getiteld. In zeer goede conditie; er zit alleen een veeg in de witte marge linksboven. Ingelijst met passe-partout zal het werk uitstekend zijn.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 51cm x 38cm (beeld)
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 17-1-2021 um 15:55 |
Endzeit | 30-8-2021 um 10:02 |