Jan Steen - Pointe Terre (zeigt auf den Boden)
Huib Noorlander - Bronzebustier auf Samt: „The great void“ – 1979 (stark reduziert!)
Ronald Tolman - Bronze: Metamorphosis - 1982 (Edition 1!) + signiertes Booklet mit Bild
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets door Cor de Wolff
Voorstelling van een fantasiedier
Losbladig, beeldmaat 15x6, bladmaat 21x10
Gesigneerd in potlood r.o. 'CordeWolff'
Gedateerd en gemonogrammeerd m.o. in de druk '1961 CdW'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 3-10-2017 um 12:51 |
Endzeit | 17-10-2017 um 19:51 |