Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting – handsigniert + Zertifikat
Jiri Anderle - „KAMASUTRA II" 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Malerei |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een schitterend genreschilderij van de Nederlandse kunstenaar Cor Noltee (1903-1967). Met mooie authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 68 cm. x 53 cm. Doekmaat: 50 cm. x 35 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden. Taxatiewaarde: 650,- / 850,- euro.
Info:
Cor Noltee (1903 - 1967) was leerling aan de Haagse Academie van Beeldende Kunst. Na zijn studie trok hij als kunstschilder door Nederland en werkte ook in Brugge en Parijs. Omdat hij in zijn onderwerpen en zijn stijl verwantschap toonde met Breitner en in Dordrecht veel stadsgezichten schilderde, werd hij wel "de Dordtse Breitner" genoemd. Later ontwikkeld Cor Noltee steeds meer een eigen stijl en wordt zijn werk meer helder en sprekend van kleur. In zijn laatste jaren komt Noltee tot een eigen expressionisme, dat een hoogtepunt in het oeuvre van de schilder vormt.
Sendung | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 29-11-2017 um 21:01 |
Endzeit | 13-12-2017 um 21:01 |