Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige linosnede uit 1988 van Corinne Boureau. Handgesigneerd en genummerd 99/120. Afmeting: 57x53cm. Lijst en kunstwerk zijn in een uitzonderlijk goede staat.
Wordt geveild INCLUSIEF de kostbare handgemaakte houten lijst.
De authenticiteit is volledig gewaarborgd door de inbrenger!
Veiling loopt af op woensdagavond 27 mei.
Gezien de kostbaarheid van het werk verdient ophalen de voorkeur.
Startzeit | 22-5-2015 um 17:17 |
Endzeit | 27-5-2015 um 21:17 |