Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Corneille uit 1962. Literatuur: Donkersloot nr 112. Afmetingen blad H50.5 x b33. Afmetingen voorstelling H30 x b28. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: In goede staat. Er zitten plakresten aan de boven-en onderkant van een vorige inlijsting. Deze vallen goed ingelijst onder de passepartout.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 5-1-2018 um 13:43 |
Endzeit | 12-1-2018 um 21:43 |