Hendrikus Roodenburg - Auf dem Deich, Hindeloopen – Kleurets
Jan de Bruin - Siebdruck - Schutting Klappstuhl Tulips Chocodips
Jacob Boudewijn Volkers - Weiden entlang der Ardèche
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Cornelis Hendrik van Steenwijk,
geboren 30-03-1897, hij woonde en werkte in Amsterdam tot 1914
In Den Haag en Haarlem van 1914 tot 1929, emigreerde daarna naar Amerika.
Hij was leerling aan de Rijks Academie te Amsterdam.
Hij tekende, schilderde, en graveerde. hij staat vermeld in "De Scheen"pag. 390
alsook in de "Vollmer" pag 348.
Dit werk; stilleven, met bloemen in vaas, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd
afm. 30x40 / incl. originele klassieke lijst afm. 45x55
Het werk en de lijst verkeren in uitstekende conditie.
"STILLEVEN, OM BIJ STIL TE STAAN"
LAATSTE KEER !!
verzenden: aantekenen.
Startzeit | 9-8-2015 um 11:48 |
Endzeit | 16-8-2015 um 11:48 |