Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Razend knappe kopergravure door Debora Duyvis.
Voorstelling getiteld 'Wijze schippers beuzelen niet'.
Het vissersleven in het Zeeuwse stadje Veere verbeeld.
Losbladig onder passepartout, zichtmaat 33x26, bladmaat 47x33
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Debora G.Duyvis' en '40'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 14-11-2014 um 20:12 |
Endzeit | 21-11-2014 um 20:12 |