David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Conditie: uitstekend.
Papiersoort: BFK Rives.
Editie: 35 ex. Nummer 24. Nummer op de foto kan afwijken.
Afmetingen: Vel: 62 x 90 cm. Afbeelding: 54 x 82 cm.
Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.
Code: ZZBEL