Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Kunstenares; Desiree Palmen
Techniek; Cibachrome op dibond
Titel; LIfted
ingelijst in houten baklijst
gesigneerd
oplage; 5 ex.
Uitgegeven door stichting Blanco
maten; 50 x 74 cm
Jaar; 2000
lichte gebruikssporen aan de randen. beschermlaag is iets aangetast.
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 21-4-2017 um 11:45 |
Endzeit | 28-4-2017 um 11:45 |