Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Jahr | 2000 |
Technik | C-Print |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 45.2 x 32.6 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Formaat 45,2 x 32,6 cm; gesigneerd met pen, zijkant links onder, zie 4e afbeelding.
Deze foto is gemaakt tijdens een 'artist in residence' verblijf op Curaçao in 2000 en gepubliceerd in het fotoboek "Ay Dios, Curaçao Corazón Curacion", fotografie Diana Blok, teksten Jan Brokken, uitgave Paradox, 2001. Zie 3e (boek) en 4e afbeelding (tekst bij deze foto). Het boek is echter niet inbegrepen bij dit item!
Zustand | |||||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Abholen | Nein, das ist nicht möglich |
Ort des Objekts | Duivendrecht, Niederlande |
Startzeit | 17-3-2021 um 17:41 |
Endzeit | 22-3-2021 um 22:09 |