Theo Koster - Siebdruck und Collage, India Dreams 4 – gerahmt
Jochum Bakker - AFRIKANISCHE FRAU / FARBOFFSET + ÖLFARBE / 100x80cm / SIG
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Prachtige, grote en unieke aquarel van de Belgische kunstenares DIANE BOGAERTS (1946)
"Vrouwelijke silhouetten"
HANDGESIGNEERD op BEIDE KANTEN
Techniek: Dubbelzijdige aquarel (Zie foto's) op papier
Oplage: Uniek werk
Afmeting: 65 x 50 cm
Verzending: Nederland: Naar wens, 8 euro gewoon, 10 euro aangetekend, Europa:15 euro
Startzeit | 10-2-2013 um 14:00 |
Endzeit | 24-2-2013 um 14:00 |