Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Technik | Silberdruck (klassisches Foto) |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 17.2 x 19.5 cm (h x b) |
Passepartout | 26.5 x 28.5 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
collage van 4 foto's - elk ongeveer 8,5 x 10 cm - van een wilgeboom tot een boomcirkel; in passepartout.
zonder jaar, niet gesigneerd
Het combineren van gespiegelde (landschaps)foto's is een typerende werkwijze van Dick van Arkel
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Abholen | Nein, das ist nicht möglich |
Ort des Objekts | Duivendrecht, Niederlande |
Startzeit | 25-11-2018 um 23:40 |
Endzeit | 10-12-2018 um 17:48 |