Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Dirk Baksteen uit 1956. 2e staat. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Afmetingen blad(incl passepartout) H50 x b32.5 cm. Afmetingen blad: H34 x b27 cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b18 cm. Conditie: in goede staat. Er zitten wat kreukellintjes aan de zijkant van het blad, Deze vallen bij inljsting onder de passe-partout. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZBEL
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 7-3-2018 um 17:08 |
Endzeit | 19-3-2018 um 20:08 |