Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Naam kunstenaar : Dick Bleiji (zie naamsvarianten bij kunstenaar)
Titel : onbekend, mogelijk zelfportret
Jaar : 1970
Techniek : olieverf op doek
Gesigneerd : gesigneerd links onder
Afmeting : 47 hoog bij 46.5 breed
Bijz. : Ingelijst, lijst is 4 cm breed
Verzenden : Verzendkosten € 6,75.
Startzeit | 8-9-2013 um 16:06 |
Endzeit | 15-9-2013 um 16:06 |