Willem Oorebeek - Ecke der niederländischen Schule
Jaap Stellaart - Acryl auf Holz – De Fantast [Unikat] – gerahmt – 24797
Gustave Louis Buchet - Der Athlet (L'Anstrengung)
Nicht oder unleserlich signiert - Stillleben-Wein.
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Stil | Modern |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 57.5 x 98 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 61 x 101.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig werk van Dirk Breed: ingelijste olieverf op doek. Voor mij een van de mooiste werken die ik van hem heb gezien! Voorstelling van een Brug in Noord Hollands landschap. Afmetingen incl lijst: H101,5 x b61 cm. Afmetingen voorstelling: H57.5 x b98cm. Het werk is, rechts onderaan, gesigneerd, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Swift(kleine kunstkoerier)
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |