Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Jahr | 1946 |
Technik | Silberdruck (klassisches Foto) |
Stil | Realistisch |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 38 x 29 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 56 x 46 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Bekende foto van Corneille in zijn atelier aan de Nieuwe Prinsengracht, door Dirk de Herder geschoten in 1946. Gelatinezilverdruk, in verso gesigneerd en gestempeld, een latere afdruk. In strakke, aluminium lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 56cm x 46cm (incl. lijst), 38cm x 29cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 15-1-2021 um 21:55 |
Endzeit | 22-3-2021 um 22:23 |