Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Dirk Huizer. Titel: De Burcht. Nummer: 12/40; afm. blad: h65 x b50 cm; Afmetingen voorstelling: h35 x b45 cm. Rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZABS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 27-5-2017 um 22:09 |
Endzeit | 4-6-2017 um 21:09 |