Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Dirk Vruggink, zeefdruk uit de map Hommage aan Max Ernst, april 1977, nr. 87 van 100. R.o gesigneerd in potlood, afm. blad 65x50 cm. Een uitgave van raam75, gedrukt door Hans Jansen, Amsterdam, op rives papier 240 grs. In perfecte staat, het is een prachtig blad.
Wordt verzonden tussen twee platen. Aangetekend 17,00, gewoon 15 euro. Onaangetekende verzending is op risico van de koper
info kunstenaar: https://rkd.nl/nl/explore/artists/record?query=vruggink&start=1, en http://www.dirkvruggink.nl
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Waddinxveen, Niederlande |
Ort des Objekts | Waddinxveen, Niederlande |
Startzeit | 10-12-2017 um 22:48 |
Endzeit | 16-12-2017 um 19:48 |