Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ovalen (ingekleurd?) etsje van Dirkje Kuik (toen nog William D. Kuik), getiteld "Dandy", genummerd 8/15, gedateerd 1960 en gesigneerd in potlood. Afm. blad 15,2x19,4 cm, beeld 6,5x9,2. Geplaatst achter passepartout (20x25 cm).
verzending tussen twee plaatjes, 4,50
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 9-6-2017 um 20:20 |
Endzeit | 24-6-2017 um 16:20 |