Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Grote litho van Dirkje Kuik uit 1964. Nummer: eigen druk 18. Titel: slecht leesbaar. Onderop met potlood geschreven. Afmetingen blad: H61,5 x b49 cm. Afmetingen voorstelling: H41 x b35 cm. Conditie: de voorstelling is in goede staat. Aan onderijde zitten wat kreukeltjes in het papier.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 12-12-2017 um 9:36 |
Endzeit | 19-12-2017 um 20:36 |