Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1973 |
Technik | Litho |
Stil | Modern |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 40 x 30 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 75 |
Karakteristiek werk van (toen nog) William Kuik uit 1973. Litho op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (33/75), in de steen in spiegelbeeld gedateerd, getiteld en nogmaals gesigneerd. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 40cm x 30cm (blad), 29cm x 20cm (beeld)
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 9-6-2018 um 15:39 |
Endzeit | 22-6-2018 um 21:45 |