Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 43.5 x 30.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 16/70 |
Gesigneerde litho van de kunstenaar Dirkje kuik (1929 - 2008), gedrukt in een oplage van 70 stuks. Het werk is gesigneerd in potlood en met oplage van 16/70. Afmeting werk 35 x 24 cm (hxb) Afmeting papier: 43.5 x 30.5 cm (hxb) Er zitten een paar kleine vlekjes aan bovenkant van het papier en hier is het papier gekreukt door het plakken op een stuk dik papier. Onder in het beeld zit een lichte vouw. Het werk is op dik papier geplakt. Afmeting hiervan: 55 x 40 cm (bxh)
Zustand | |||||||||||
Zustand | Angemessen | ||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Ort des Objekts | Tiel, Niederlande |
Startzeit | 8-11-2023 um 20:32 |
Endzeit | 19-11-2023 um 20:06 |