Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristiek werk van William (Dirkje) Kuik. Litho op papier, met potlood gesigneerd, getiteld (voor mij niet te ontcijferen) en genummerd (10/65). In eenvoudige lijst, achter glas en met zuurvrij passe-partout. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 51cm x 41cm (incl. lijst), 35cm x 27cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
ZZZW
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 17-3-2018 um 16:00 |
Endzeit | 26-3-2018 um 19:05 |