Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristiek werk van William (Dirkje) Kuik. Litho op papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (67/100). In goede conditie; werk heeft ingelijst gezeten want er is een duidelijke verkleuring binnen een voormalig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 50cm x 35cm (blad), 38cm x 27cm (beeld)
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 6-5-2018 um 15:04 |
Endzeit | 15-9-2018 um 23:36 |