Ben Zegers - „Blumen pflücken für Blinde“ – signierter Druck/Collage von 1993
John Hesselberth - Anatomie in einem Raum - Ets
Joke Struik - langsam in der Auvergne
Gertie Janssen - Das flache Land II
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Een schitterend kunstwerk (naakt) van de kunstenaar Dolf van Polanen (1915). Mooi ingelijst (met passe partout en zonder glas). Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1991. Afmetingen met lijst: 65 cm. x 50 cm. Pastel maat: 56 cm. x 42 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is uiteraard ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/polanen.
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 13-4-2017 um 14:35 |
Endzeit | 21-4-2017 um 14:35 |