Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
grote ets van Dominique Martin
papiermaat 80 x 60 cm
beeldmaat 56 x 52 cm
oplage 30 nummer 0 (eerste druk, proef)
oningelijst
Startzeit | 10-4-2024 um 16:36 |
Endzeit | 19-4-2024 um 22:23 |
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |