Ohrstecker aus 18-karätigem Bicolor-Gold mit Diamanten im Brillantschliff von bis zu . 0,06 ct
Ring aus 14-karätigem Weißgold, besetzt mit Diamanten im Brillant- und Einzelschliff. 0,20 ct
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Don Clarke, geboren 1932 te Birmingham,overleden, 2011
Kleur- litho uit 1983, gesigneerd, en gelimmiteerd genummerd.( onder pas partout.)
Onzichtbaar naakt.
In zijn werk sporen van de Renaissance, vleugje magisch realisme
éxposities in Spanje, Nederland, Zwitserland, Zweden, België en Engeland.
afm. incl. alluminium lijst met glas: 70 cm. x 58 cm.
afm. excl. lijst: 55 cm. x 45 cm.
verzenden: aantekenen,goed verpakt: Ned. 15,-
overige bestemmingen: n.o.t.
Startzeit | 9-8-2013 um 11:21 |
Endzeit | 18-8-2013 um 11:21 |