Imanol Marrodán - 14.08.2008 13:26 (Reihe „Identitätszeugnisse“)
Val-Saint-Lambert - 6 Weingläser Berncastel Motiv
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig origineel werk van deze kunstenaar.
40 x 40 cm.
Conditie zie foto s.
Nooit ingelijst geweest !