Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Mooi landschapje van Edith Cahn.
Netjes ingelijst.
Gesigneerd met potlood en getiteld 'Landschapje'
Afmetingen van de lijst zijn 31x21 cm
Afmetingen van het werk zelf zijn 4.5x6.5 cm
Authenticiteit:
Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende:
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!
Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro.
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!
Startzeit | 9-7-2014 um 22:02 |
Endzeit | 23-7-2014 um 22:02 |