Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtig (ingelijst) kunstwerk van de kunstenaar Edmond Wingen (1906-1970). Mooi achter glas ingelijst. Gesigneerd links boven en gedateerd 1944. Afmetingen met lijst: 50 cm. x 44 cm. Aquarel maat: 31 cm. x 25 cm. Conditie aquarel en (eiken) lijst: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is uiteraard ook mogelijk.
Info:
Edmond Jean Leon Hubert "Edmond" Wingen, geboren te Maastricht 1906, overleden te Den Haag 1970. Zoon van kunstschilder Jan Wingen (1874-1956). Leerling aan de Akademie v. B.K. te Den Bosch, Antwerpen en Dusseldorf en van de Kunstnijverheidsschool te Maastricht. Edmond Wingen verkreeg reisbeurzen voor Frankrijk en Denemarken. Hij schilderde, vooral portretten, stillevens, figuren en landschappen. E. Wingen maakte ook keramische plateelschilderingen, vazen, borden en tegels en boetseerde klein plastiek. Hij gaf les op scholen in Den Haag en Delft. Werken in bezit van het Haags Gemeentemuseum
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 12-5-2017 um 13:03 |
Endzeit | 19-5-2017 um 13:03 |