Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Anemonen in de knop
Stijlvolle, subtiele wasco-tekening voorstellende twee ontluikende anemonen. In de linker marge met potlood gesigneerd en gedateerd 1964. Professioneel en fraai gelijst door de firma Heijdenrijk te Amsterdam. Achter passepartout en glas.
Lijstformaat: 42 x 64 cm
Beeldformaat: 23 x 42 cm
Techiek: vetkrijt
Gesigneerd: ja
Jaartal: 1964
Conditie: zeer goed
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 6-3-2017 um 17:32 |
Endzeit | 13-3-2017 um 17:32 |