Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurets door Eduard Flor
Voorstelling van een compositie in geel
Losbladig, beeldmaat 19x25, bladmaat 32,5x36
Gesigneerd en genummerd m.o. 'Eduard Flor' en '28/55'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 26-1-2016 um 19:33 |
Endzeit | 5-2-2016 um 15:33 |