Marc Chagall - Lutherbibel mit bildern von Marc Chagall- Duits
Herman Stammeshaus - Hafen von Ornival - Holzschnitt
Jan Montyn - Meiner Meinung nach waren es: Nördliche und südliche Niederlande
Joop Kemp - Aquarell, Ohne Titel - Gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie ets van Eduard Flor. De ets is middenonder gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: 14/55. Jaar: 1971. Afmetingen blad: h32 x b50 cm. Afmetingen ets: h19 x b23 cm.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in zeer goede staat.
ZZETS
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 21-9-2017 um 9:25 |
Endzeit | 25-9-2017 um 19:25 |