Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie ets van Eduard Flor. De ets is middenonder gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: 14/55. Jaar: 1971. Afmetingen blad: h32 x b50 cm. Afmetingen ets: h19 x b23 cm.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in zeer goede staat.
ZZETS
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 25-9-2017 um 21:29 |
Endzeit | 29-9-2017 um 21:29 |