Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Deze ets 41 in oplage 55 gesigneerd onder midden heeft titel
ETS nr. 3 " tijd"
1974
afmeting van de daadwerkelijke ets ong. 24cm x 21 cm
objectafmeting 49,7cm x 32,5cm.
Bij verzending, zonder lijst (hardboard met klemmen en glasplaat).
Startzeit | 3-5-2015 um 15:52 |
Endzeit | 17-5-2015 um 16:12 |