Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Eduard Flor zonder titel.
Hand gesigneerd en genummerd 147/190.
Afmetingen blad: 65 x 50 cm
Afmetingen afbeelding: 26 x 21 cm.
Startzeit | 28-10-2016 um 14:15 |
Endzeit | 6-11-2016 um 17:15 |