Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bekend werk van Eduard Flor uit 1965. Zeefdruk op japans papier, met potlood gesigneerd, getiteld (voluit: “Fossiel Mesozoicum 135.000.000-5.000.000 a.C.”), gedateerd en genummerd (95/190). In redelijk goede conditie; er zitten wel wat vouwen en kreukjes in het blad maar de meest prominente daarvan zitten vooral in de marges en de randen van het blad.
Afmetingen: 88cm x 64cm (blad), 60cm x 52cm (beeld)
ZZZW
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 17-3-2018 um 19:39 |
Endzeit | 26-3-2018 um 19:39 |