Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Kleurets door Eduard Flor
Voorstelling van een groen huis in dito landschap
Losbladig, beeldmaat 20x23, bladmaat 33x37
Gesigneerd en genummerd m.o. 'Eduard Flor 28/55'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 11-9-2017 um 20:27 |
Endzeit | 22-9-2017 um 15:27 |