Jan Martens - Acryl auf Holz, Ohne Titel – Gerahmt
Rhani Mohabiersing - Caspar Dreaming
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige kleuren in deze ets van Flor. Groot werk van deze meester-graveur!
Titel: Hemel 's nachts
Jaartal: 1970
Afmetingen beeld: 49 cm x 57 cm (afmetingen blad: 57,5 cm x 65 cm)
Oplage: 79/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Kleurenets op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat
Herkomst: Uitgegeven door Prent 190
Startzeit | 22-12-2015 um 12:50 |
Endzeit | 5-1-2016 um 12:50 |