Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1967 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 70 x 52 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 50/50 |
Litho van Eduard Flor. Nummer: 50/50. Jaar: 1967. Afmetingen werk: H70x b52 cm. Afmetingen voorstelling: H59.5 x b48cm. Het werk is midden onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zustand | |||
Zustand | Angemessen | ||
Op de randen zitten wat kreukels en scheurtjes. In de voorstelling zitten ook wat kreukels. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 25-1-2020 um 17:38 |
Endzeit | 31-1-2020 um 21:12 |