Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Aquarel gesigneerd linksonder.
Beeldmaat 36 x 26 cm. Ingelijst. Lijstmaat 45,5 x 34,5 cm.
Eduard Gustaaf Schalbroeck is geboren te Rotterdam in 1853 en overleden te Den Haag in 1935.
Hij was een leerling van de Akademie voor B.K.te Rotterdam en Antwerpen.
Startzeit | 15-10-2016 um 20:13 |
Endzeit | 30-10-2016 um 18:13 |