Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel:
Techniek: zeefdruk
Afmeting beeld: 39 x 61 cm., blad 50 x 65 cm.
Oplage: 4 van 5
Jaar: 1971
Gesigneerd met potlood
Dit kunstwerk kan in overleg professioneel worden ingelijst door Druktoets lijstenmakerij, Nijmegen.
Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Nijmegen, Niederlande |
Ort des Objekts | Nijmegen, Niederlande |
Startzeit | 18-1-2017 um 8:57 |
Endzeit | 29-1-2017 um 19:57 |