18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Karakteristiek, geliefd werk van Ellen Meuwese uit 1998. Gemengde techniek (gouache, pastelkrijt) op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten boven aan de achterkant van het blad en er is een lichte verkleuring binnen een voormalig passe-partout. Ingelijst met nieuw passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 62cm x 41cm (beeld)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 12-6-2017 um 15:50 |
Endzeit | 24-6-2017 um 21:50 |