Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerd en gedateerd 1993 Zeefdruk E.D. 26/100
Purmerend ? met een paar lijnen staan daar de karakteristieke boeren/veehandelaren met pet en sigaar. Handjeklap om tot een akkoord te komen over de prijs die de koe moet opbrengen.
48 x 65 in lijst Liefst ophalen in Amstelveen
Startzeit | 31-10-2016 um 16:03 |
Endzeit | 6-11-2016 um 16:08 |