Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Jahr | 1998 |
Technik | Gemischte Technik |
Stil | Modern |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 70 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristiek, geliefd werk van Ellen Meuwese uit 1998. Gemengde techniek (gouache, pastelkrijt) op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten boven aan de achterkant van het blad en er is een lichte verkleuring binnen een voormalig passe-partout. Ingelijst met nieuw passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 63cm x 45cm (beeld)
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 9-10-2018 um 12:17 |
Endzeit | 1-11-2018 um 13:48 |