Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Jahr | 1998 |
Technik | Gemischte Technik |
Stil | Modern |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 70 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristiek, geliefd werk van Ellen Meuwese uit 1998. Gemengde techniek (gouache, pastelkrijt) op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten boven aan de achterkant van het blad en er is een lichte verkleuring binnen een voormalig passe-partout. Ingelijst met nieuw passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 63cm x 45cm (beeld)
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 9-10-2018 um 17:13 |
Endzeit | 1-11-2018 um 13:48 |