Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
De bloemen van Jan Cremer. Zo zou dit prachtig mooie werk van Ellen Meuwese genoemd kunnen worden. Qua kleuren en warme uitstraling doet het niet onder voor zijn werk.
Materiaal: Inkt/verf op papier.
Titel: Z.T..
Afmetingen totaal, incl. lijst: 58 x 73 cm.
Afmetingen beeld: 37 x 52 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd.
Jaar: 1998.
Oplage: 1/1 Monoprint.
Ingelijst: Ja, in mooie houten BARTH-lijst. (Voor zo’n lijst + passe partout bent u normaal al ruim € 100,- kwijt!)
Conditie: In prima staat.
Oorspronkelijke galerie prijs is een veelvoud van de hier gevraagde prijs.
Afhandeling: Afhalen in Voorschoten (Tussen Leiden en Den Haag) geniet onze voorkeur en is uiteraard kosteloos.
Verzending door Post.nl met Track en Trace € 17,50. ALLEEN IN NEDERLAND!!
Voor Verzending met Swift Koeriers, ook naar België, zie de tarieven onderaan deze pagina. Hier komen wel € 4,- verpakking- en handlingskosten bij.
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 21-5-2018 um 15:06 |
Endzeit | 28-5-2018 um 22:06 |