Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Prachtig schaaltje van het franse Longwhy met opvallend kleurrijke, florale, emaille decoratie dat in glanzend hoogrelief is aangebracht. Het schaaltje heeft een afmeting van 16x16 cm. Het schaaltje is mooi gemerkt. Het schaaltje heeft 2 kleine chipjes op een hoek die zijn ingekleurd zodat het eigenlijk niet opvalt. Zie fotos. periode 1925-1940.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Geldermalsen, Niederlande |
Startzeit | 4-11-2017 um 20:55 |
Endzeit | 18-11-2017 um 20:55 |
Ort des Objekts | Geldermalsen, Niederlande |